nasze kursy

KURS - SPECJALISTA SPORTÓW SYLWETKOWYCH

Celem kursu jest przekazanie wiedzy na temat przygotowań do zawodów sylwetkowych. Szkolenie skierowane do trenerów personalnych, instruktorów, zawodników, pasjonatów pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat przygotowań do zawodów sylwetkowych. Adept powinien mieć ukończone 18 lat oraz wykształcenie min. średnie. Po ukończonym kursie i zdanym egzaminie, kursant otrzymuje odpowiedni certyfikat.
 
Kurs zawiera omówienie merytoryczne zagadnień oraz zasad, związanych z zawodami sportów sylwetkowych i metodami przygotowawczymi. Estetyka, to wyznacznik wygranej w tej dość młodej dyscyplinie. Jakie są kryteria oceniania, i w jak bezpieczny sposób przygotować swój organizm do eksponacji swojej wyrzeźbionej sylwetki, dowiecie się od naszego eksperta. Część praktyczna bazuje na nauce figur oraz sposobie poruszania.
 
Kurs obejmuje część:
  • teoretyczną: omówienie podstawowych założeń przygotowań, metodyka wprowadzania zmian w zależności od tempa postępów formy zawodnika, psychika zawodnika, wyjątkowe sytuacje w trakcie przygotowań i jak sobie z nimi radzić, suplementacja i doping w okresie przygotowań, bezpośrednie przygotowanie startowe,
  • praktyczną: pozowanie.
Czas trwania kursu:
Część teoretyczna - 6h
Część praktyczna - 2h
 
Ilość osób: minimum 20, maksymalnie 40

CENA / CZAS SZKOLENIA

450,00 zł / 8 h

PROWADZĄCY

Marcin Dybnicki
Marcin DybnickiSpecjalista ds żywienia i suplementacji