aktualności

AKTUALNOŚCI

POMORZE - INSTRUKTOR TRÓJBOJU SIŁOWEGO POZIOM 1 - ZAPISY NA MODUŁY - 20.08. TRÓJMIASTO - DRUGA GRUPA

Na zakończenie wakacji Sebastian Kot i Grzegorz Wałga zapraszają na Kurs: Instruktor Trójboju Siłowego (I) do Trójmiasta! Start 20 sierpnia. Możliwość zapisów na moduły!..
czytaj

Długo oczekiwany kurs Trener Personalny! Start 9.09.2017 r., Wrocław!

Ruszyły zapisy na Kurs Trenera Personalnego. Kurs weekendowy rozpoczyna się 09.09.2017 we Wrocławiu, w nowoczesnym obiekcie sportowym przy Stadionie Miejskim, Fun Fit II Premium. Kurs odbywa się co weekend, między 09.09.2017 a 01.10.2017, i trwa łąc..
czytaj

POMORZE - INSTRUKTOR TRÓJBOJU SIŁOWEGO POZIOM 1 - ZAPISY NA MODUŁY - 19.08. TRÓJMIASTO

Na zakończenie wakacji Sebastian Kot i Grzegorz Wałga zapraszają na Kurs: Instruktor Trójboju Siłowego (I) do Trójmiasta! Start 19 sierpnia. Możliwość zapisów na moduły!..
czytaj

KOT & WAŁGA - INSTRUKTOR TRÓJBOJU SIŁOWEGO POZIOM 1 - ZAPISY NA MODUŁY - 24.06. WROCŁAW

Premierowo w  Akademii Sebastian Kot i Grzegorz Wałga poprawadzą Kurs: Instruktor Trójboju Siłowego (I) już 24 czerwca we Wrocławiu. Możliwość zapisów na moduły!..
czytaj

WARSZTAT: TECHNIKA MARTWEGO CIĄGU I PRZYSIADU - 28 MAJA - POZNAŃ

Certyfikowany warsztat z techniki wykonywania martwego ciagu i przysiadu! Już 28 maja 2017 r. zapraszamy na szkolenie prowadzone przez Sebastiana Kota...
czytaj

SZKOLENIE: DIETETYKA SPORTOWA I SUPLEMENTACJA - 21 MAJA - WROCŁAW

Dlaczego indywidualizacja diety jest tak istotna?  Jak periodyzować plan żywienia i suplementacji? Które z suplementów przynoszą pożądany efekt? Te i wiele innych watków poruszy już  21 maja we Wrocławiu dietetyk Paweł Szewczyk...
czytaj