Akademia KFD

Historia powstawania marki KFD sięga aż 2000 roku, zrzeszając coraz większą liczbę pasjonatów, w gronie których znajduje się wiele znanych twarzy ze świata sportu.

Na początku działania związane były z tworzeniem serwisów społecznościowych, gdzie tematyka sportu, zdrowego trybu życia i dbania o swoją sylwetkę skupiło multum ludzi. Forum KFD to ponad milion historii, twarzy i sukcesów. KFD to społeczność, która od lat kształtuje opinie w dziedzinie sportów siłowych, fitness, czy dietetyki i suplementacji. Zajmuje się edukowaniem i profesjonalnym doradztwem, pomagając rzeszy użytkownikom spragnionych wiedzy. Dzięki powstałemu forum sportowemu, KFD przyciąga grono specjalistów, którzy przyczyniają się do współnego sukcesu i zwiększenia świadomości wśród forumowiczów. Kolejne pokolenia dołączają do społeczności KFD, kontynuując przekazane nauki.

Akademia KFD jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, która powstała na bazie zebranych doświadczeń i kompetencji. Wychodząc na przeciw potrzebom osób, które chcą nabyć kompleksową wiedzę oraz uprawnienia do wykonywania zawodu, Akademia KFD organizuje szereg szkoleń. Wysoki poziom nauczania zapewnia renomowana kadra ekspertów związanych z marką KFD, którzy od lat na swoim koncie mają ogromne osiągnięcia i cieszą się wysokim poważaniem w branży.

Akademia KFD daje możliwość uczestniczenia w fachowych zajęciach i nauki od najlepszych! KFD stawia na profesjonalizm oraz wysoką jakość, dostępną zawsze w rozsądnej cenie.